Centrum Persona Nasz zespół


LEKARZE

Karol Pelczar - specjalizuje się w dziedzinie psychiatrii dorosłych, przyjmuje również młodzież. Pracuje na oddziale zamkniętym w Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym w Złotoryi na oddziałach ogólnopsychiatrycznych, oddziale detoksykacyjnym oraz oddziale leczenia uzależnień. Ma duże doświadczenie w pracy poradnianej oraz w wizytach domowych u pacjentów geriatrycznych.

Marek Czerepak - dr nauk medycznych, specjalista psychiatra. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe oraz aktualną wiedzę medyczną. Stosuje leczenie zgodnie ze współczesną wiedzą farmakologiczną. Przyjmuje młodzież oraz osoby dorosłe.

Kinga Kowalewska - lekarz,specjalista psychiatrii dla dorosłych i dla dzieci.Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe oraz aktualną wiedzę medyczną.Preferuje współczesnae metody farmakoterapii.Przyjmuje osoby dorosłe i dzieci.

Magdalena Kitzol - lekarz, specjalista psychiatra. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe oraz aktualną wiedzę medyczną. Stosuje leczenie zgodnie ze współczesną wiedzą farmakologiczną. Przyjmuje osoby dorosłe.

 

PSYCHOLODZY

Ewa Kutek - Pelczar - psycholog, terapeuta środowiskowy, psychoterapeuta w trakcie certyfikacji, Certyfikowany Konsultant Psychoterapii Pozytywnej. Specjalizuje sie w diagnostyce psychologicznej oraz psychoterapii dzieci, młodzieży i dorosłych. Pracuje indywidualnie oraz z rodzinami.

Małgorzata Figlewicz - psycholog, psychoterapeuta. Po ukończeniu studiów magisterskich na Uniwersytecie Wrocławskim związała się z Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, gdzie otrzymała dyplom Studium Socjoterapii i Treningu Interpersonalnego. Ukończyła Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej i jest w procesie przygotowującym do uzyskania Certyfikatu Psychoterapeuty Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Specjalizuje się w indywidualnej psychoterapii młodzieży i osób dorosłych prowadzonej w nurcie psychodynamicznym. Uczestniczy w regularnej superwizji pracy własnej. Konsultuje dzieci, młodzież i dorosłych.

Weronika Kaptur– psycholog, Konsultuje młodzież i dorosłych.

Olga Tarkowska - psycholog, psychoterapeuta(PTP) w trakcie certyfikacji w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w nurcie psychodynamicznym oraz systemowym.Ukończyła kurs Otwartego Dialogu oraz terapii poznawczo - behawioralnej zaburzeń osób dorosłych.Pracuje zgodnie z zasadami kodeksu etyczno-zawodowego psychologa. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.Pracuje w Fundacji oraz Stowarzyszeniu Neuropsychologicznym. Konsultuje dzieci, młodzież oraz dorosłych.

Katarzyna Prokopowicz - psycholog (absolwentka Studiów Doktoranckich z Psychologii na Uniwersytecie Wrocławskim) oraz psychoterapeuta w procesie certyfikacji w Polskim Towarzystwie Psychiatrycznym. Prowadzi psychoterapię osób dorosłych i seniorów, głównie w nurcie psychodynamicznym. Uczestniczka licznych szkoleń i konferencji naukowych, swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

Katarzyna Pieńko - Jamuła - psycholog, psychoterapeuta certyfikowany. Prowadzi konsultacje i psychoterapię indywidualną młodzieży i dorosłych oraz par i małżeństw.Swoja pracę poddaje regularnej superwizji.

Łukasz Łosyk - psycholog ,prowadzi konsultacje oraz diagnostykę psychologiczną.Przyjmuje osoby dorosłe i dzieci.

Agnieszka Taller – psycholog, dziennikarz, specjalista terapii uzależnień w trakcie certyfikacji.Pracuje w nurcie integratywnym. W swoim myśleniu skoncentrowana na zasobach i rozwiązaniu, a nie na problemie i psychopatologii. Wspiera rozwój zdrowych części osobowości. Pracuje indywidualnie i grupowo. Przyjmuje osoby dorosłe i młodzież.